Her finner du linker til andre oppdrettere og hundeklubber

Norske Golden Oppdrettere:


Kennel Dancewood            Www.dancewood.no
 
Kennel Kephles:                http://www.kennelkephles.com
Kennel Listew:                  http://www.listew.net
Kennel Mjærumhøgda:       http://www.mjaerumhogda.no/
Kennel Golden Niro:          http://www.goldenniro.no/
Kennel Simali:                   http://www.kennelsimali.hundpoolen.se/
Kennel Bildvin:                  http://www.bildvin.com/
Kennel Aybia:                   http://www.aybia.com/
Kennel Badiras:                 http://www.badiras.com/
Kennel Golden Trophy      http://www.goldentrophy.nu/
Kennel Ticaly                    http://www.kennelticaly.com/49759498              

Svenske Golden Oppdrettere:
Kennel Dewmist:               http://www.dewmist.com/index.html
Kennel Goldenlines:           http://www.goldenlines.se/
Rookie sin side                  http://www.goldenlines.se/Rookie/
Kennel Sunny Delight         http://www.sunnydelight.se/

Andre Utenlandske Oppdrettere:
Kennel Sherwood Forest:      http://www.sfgoldens.com/
Kennel Eyops:                     http://www.eyops.eu  
                   


Hundeklubber:
Norsk Kennel klubb:         http://www.nkk.no
Retrieverklubb:               http://www.retrieverklubben.no/
Svenske spaniel-
og retrieverklubben           http://www.ssrk.se/index.htm
Rasdata Sverige      http://www.rasdata.nu/golden/